15 Найпопулярніших Індикаторів. №1: Relative Vigor Index (RVI). Олексій Бунда. - Ester Holdings

15 Найпопулярніших Індикаторів. №1: Relative Vigor Index (RVI). Олексій Бунда.

Вітаю всіх, сьогодні я розпочинаю серію статей на тему “15 найпопулярніших індикаторів”. Щочетверга буду додавати по 1 статті, в яких буду висвітлювати основні індикатори, їх сильні і слабкі сторони, а також буду ділитись власними фішками, які збільшують прибутковість кожного з індикаторів від 10 до 30%.

№1: Relative Vigor Index (RVI)

Одним із моїх улюбленців є осцилятор RVI. Чому? Тому що він поєднує в собі ідеальний баланс частоти і достовірності сигналів, а також є максимально зручним і простим в користуванні.
Сьогодні я навчу вас користуватись даним осцилятором, розповім про його сильні і слабкі сторони, а також розповім про власний секрет, як підвищити його ефективність на 20%.

Перш за все варто розуміти, що цей осцилятор виконує 2 основні функції:
1) він показує коли інструмент торгівлі знаходиться в стані перекупленості, а коли в перепроданості;
2) показує нам переломні моменти, коли варто припиняти торгівлю на buy і заходити на продажу і навпаки, коли закривати селові позиції і заходити на buy.

Сам осцилятор являє собою 2 лінії (стандартно: зелена і червона) і пересічення цих ліній дає нам сигнал на відкриття і закриття позицій: зелена пробиває згори донизу червону – відкриваємо sell, пробиває в зворотньому напрямку – close sell; зелена пробиває червону знизу догори – відкриваємо buy, пробиває в зворотньому напрямку – close buy. Не можу не зазначити, що дані позиції відкриваємо лише при свічному підтвердженні: з 2-ї спадаючої свічки – на sell, із 2-ї зростаючої свічки – buy.

Переваги RVI:

  • легко зрозуміти коли відкривати sell, а коли buy;
  • cигнали, які дає RVI – достатньо швидкі для того, щоб впіймати потенціал угоди, і, в той же час, не занадто швидкі, що дає можливість відкривати максимально прибуткові угоди, тобто ідеально збалансовані в частоті і достовірності сигналів.

Недоліки RVI:

  • не працює в тренді. Робота з даним осцилятором ефективна лише при флетовому русі;
  • не є самодостатнім, тобто використовується лише в комплексі з іншими індикаторами.

Як підвищити ефективність RVI на 20%?

1. Додаємо нульовий рівень для того, щоб чітко бачити коли інструмент торгівлі знаходиться в перекупленості, а коли в перепроданості;
2. Додаємо рівні (-0.3) і (0.3) для того, щоб зменшити кількість хибних сигналів.

Як це працює:

Рекомендую використовувати RVI в парі з такими індикаторами, як Bollinger Bands, Sthohastic Oscillator, MACD, так як вони, з практики, взаємодіють найефективніше. Також варто пам’ятати, що кожен індикатор треба підлаштовувати під свою торговельну стратегію. З питань індивідуального налаштування індикаторів і побудови торговельної стратегії звертатись за телефоном: 0 (800) 212 707, або залишайте заявки на навчання.

Олексій Бунда

Подписаться на новости Трейдера

Subscription to the news of the trader!
Subscribe to the news of the trader in order to keep abreast of current events!


Вы с украины?