Валютна Пара - Пара по Життю! Олексій Бунда. - Ester Holdings

Валютна Пара – Пара по Життю! Олексій Бунда.

“Допоможіть мені знайти пару”. Як часто чую цю фразу, яка турбує всіх і кожного. І проблема виникає не тільки в пошуку другої половинки, а й на ринку форекс. Адже знайти валютну пару, яка стане рідною, а найголовніше, буде приносити прибуток – не так вже й просто!

Валютну пару, як і другу половинку, потрібно обирати дуже уважно і на все життя, адже помилившись у виборі, будеш довго про це жалкувати. Як і в особистому житті, на ринку форекс, при виборі валютної пари треба звертати увагу на ряд факторів. І для того, щоб зробити Вас щасливими, я Вам допоможу в цьому складному виборі.

Отже розглянемо декілька порад і факторів на які потрібно звернути увагу при виборі валютної пари:

1. Чесна і прозора.

Обираючи другу половинку, хочемо щоб вона була чесною і відкритою по відношенню до нас. Адже хто хоче, щоб його друга половинка водила його за ніс? Тому і валютна пара має бути чесною і зрозумілою. Що це значить? Дуже просто: не можна брати собі в арсенал валюту, економіку країни якої я НЕ ЗНАЮ, НЕ РОЗУМІЮ і навіть НЕ ЗНАЮ ДЕ ВЗЯТИ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ про економіку цієї країни. Наприклад: часто починають торгувати валютною парою usd/zar. Впевнений більшість з тих хто прочитає цю статтю впізнає в ній себе. Так от, торгуючи цією парою отримують не той результат який очікують. Чому? Все дуже і дуже просто. Я запитую: “А чи знаєте Ви, яку монетарну політику веде Південноафриканська республіка?” – Ні. “Може знаєте, який там зараз рівень безробіття” – Ні. “Інфляція?..” – Ні. Далі, думаю, продовжувати не має сенсу. Відповідь зрозуміла сама собою – не можна брати в арсенал валютну пару, яку складніше прогнозувати і розуміти. Краще зупиніться на простіших і прозоріших: eur/usd, gbp/usd, usd/jpy, usd/cad…

2. Проста і бідна.

Так-так, знаю, що в житті все інакше. Кожен шукає собі багату і заможну половинку. Але на форексі половинку треба шукати керуючись іншим принципом. Що мається на увазі? При виборі валютної пари потрібно звернути увагу на 3 пункти:
а) залог за валютну пару (маржа) має бути мінімальними, щоб в торгівлі було залучено мінімум капіталу (eur/usd, usd/jpy,gbp/usd, gbp/jpy…);

б) комісія за торгівлю валютною парою має бути мінімальною (спред). Найкраще обрати пари з мінімальним спредом (eur/usd, usd/jpy, gbp/jpy);

в) вартість пункту має бути не великою, що дасть Вам можливіть витримати більшу просадку (usd/eur, usd/jpy). Детальнішу інформацію по вартості валютних пар можна подивитись тут. Дотримання цих умов дозволить Вам максимально ефективно використовувати Ваш капітал.

3. Вона прокидається тоді, коли і я.

Якщо я “сова”, тобто мій активний час починається з 23:00 і до ранку – варто обрати нічні валютні пари (usd/jpy, nzd/usd, aud,usd), які будуть активно рухатись і давати можливості для заробітку. Відповідно не підходять валюти такі як eur/usd, gbp/usd… Якщо ж я вирішив торгувати вдень, то тут навпаки, варто брати в арсенал пари, які активно торгуються саме в цей час (європейські і американські валюти).

4. Вона сильна і незалежна.

Кожен шукає в житті опору. Як казав Архімед:”Дайте мені точку опори, і я поверну землю”. На форексі так само: простіше торгувати пліч-о-пліч з сильним партнером, тобто з сильною валютою, на яку впливає менша кількість зовнішніх факторів і є більш стабільнішою. Такими валютами є eur, usd, gbp

Пам’ятайте, потрібно правильно підібрати валютну пару, якщо самостійно не можете, зверніться до спеціаліста і Ви з нею потоваришуєте на все життя і ніколи вже не відпустите. Будете разом в моменти радощів і в складні моменти. Разом будете йти до нових перемог, заробітків і здійсненню МРІЙ. Адже пару варто обирати на ВСЕ ЖИТТЯ. І в цьому ми Вам допоможемо. Пошук підходящого інструмента якраз і входить в перший блок підготовки ADAPTIVE. Знайомтесь і подавайте запит на навчання вже зараз!

Олексій Бунда

Подписаться на новости Трейдера

Подписка на новости трейдера!
Подпишитесь на новости трейдера, чтобы быть в курсе актуальных событий!


Вы с украины?